Dijital Baskı Türleri

 

branda-vinily-golge-reklamVinily Baskı

 

Bu malzeme 280 - 320 - 440 -520 gr olarak vardır, Gramaj artıkça kullanım yerindeki kalitede önemli 280 gr vinily genellikle seri afiş veya seçim afişlerinde çoğunlukda kullanılmaktadır 440 gr veya 520 gr vinily ise tabela yüzeylerinde veya bilboardlarda veya kaliteli iş yapmak için istedğiniz her yerde kullanabilirsiniz vinily malzeme uzakdoğu ve avrupa olarak vardır Avrupa branda ipleri ve kalitesi ile uzakdoğu brandadan daha kalitelidir, Vinily malzeme ışıklı ve ışıksız olarak imal edilmektedir.
 

 

folyo-ankara-baski-golge-reklam

Folyo Baskı

 

Arkası yapışkan özelliğine sahip bu malzeme tozsuz pürüzsüz olan her yere yapışma özelliğine sahiptir,(cam, metal, vb) Bu malzemenin birçok çeşidi vardır.


 

 

 

one-way-vision-baski-ankara-golge-reklam

One Way Vision Baskı

 

Sadece camlara uygulanan bu malzeme tek taraflı görüntü imkanı sunar içerden dışarıyı normal bir şekilde görürken dışardan ise sizin reklamınız vardır, 180 - 140 micron olarka 2 tip onewayvision vardır 180 micron onewayin delikleri 140 a göre birazdaha büyükdür.


 

 

mesh-branda-baski-ankara-golge-reklam

Mesh Baskı

 

Delikli vinily olarak bilinen bu malzeme içeriden dışarıyı gösterip dışardan içeri kısmı göstememe özelliliği vardır genellikle cephede delikli olduğu için afiş olarak kullanılan bu malzeme bir cam önüne dışardaki görüntüyü kesmemesi için ışıksız tabela olarakda kullanıyor. 

 

duratrans-baski-ankara-golge-reklam

Duratrans Baskı

 

Duratrans Baskı, uygulamanın arka tarafında ışığın kullanıldığı çalışmalarda kullanılmaktadır. Duratrans baskı malzemesi, ışık geçirgen malzeme türüdür.Duratrans baskı, aynı zamanda backlit baskı olarak da adlandırılabilir. 

 

 

cast-folyo-ankara-golge-reklam

Cast Folyo Baskı

 

Cast folyo, folyo malzemenin daha dayanıklı olan türüdür. Diğer folyo malzemelere göre daha esnek ve elastik olması nedeniyle dayanıklıklığı da daha fazladır. Düz olmayan, bombeli, girintili çıkıntılı alanlarda daha rahat uygulanabilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankara branda afiş,Ankara vinil baskı, Ankara bez afiş, Ankara afiş fiyatları, Ankara bez afiş fiyatları,Ankara branda baskı fiyatları, Ankara afiş baskı, Ankara dijital baskı, Ankara branda metre fiyatları, Ankara branda afiş fiyatları, dijital baskı fiyatları, ankara afiş baskı fiyatları, Ankara vinil afiş, dijital baskı fiyatları, Ankara en ucuz dijital baskı, branda baskı, Ankara pankart fiyatları, Ankara afiş fiyatları, dijital baskı ankara, Ankara branda fiyatları, tabela ankara, Ankara branda afiş fiyatları, Poster poster baskı, poster baskı fiyatları ankara, ankara dijital baskı, Ankara afiş baskı fiyatları, branda baskı ankara, ankara reklam tabela, Ankara dijital baskı merkezi, Ankara ucuz dijital baskı, vinil baskı fiyatları, ucuz afiş, dijital baski, baskı fiyatları, branda reklam, branda afiş ankara, poster baskı fiyat, abela reklam ankara, reklam tabela ankara, dijital baskı fiyat, ucuz branda, dijital baski ankara, ankara tabela reklam, ankarada dijital baskı, ışıklı tabela ankara, dijital baski fiyatlari, afiş bastırma, reklam branda fiyatları, vinil branda, branda metre fiyatları, kanvas baskı ankara, vinil afiş fiyatları, folyo fiyatları ankara, poster yaptırma, branda fiyatı, folyo baskı m2 fiyatı, dijital matbaa, vinil afiş, 

ANKARA DİJİTAL BASKI © 2020
Web TasarımGölge Reklam